Студент ХПІ — бронзовий чемпіон Європи з вільної боротьби

Студент факультету соціально-гуманітарних технологій НТУ «ХПІ» Каміль Керімов завоював бронзову медаль на Чемпіонаті Європи з вільної боротьби серед юніорів у вазі до 57 кг. У цій ваговій категорії у фіналі боролися понад шістдесят атлетів з різних країн світу. Змагання проходили 6-10 червня на арені «Pavillon Municipal de Deportes» у м. Понтеведра (Іспанія).

Каміль Керімов боровся у ваговій категорії до 57 кг у складі української збірної з вільної боротьби. Він впевнено здолав перших двох суперників та вийшов у фінал. На місце в фіналі також претендували збірні Німеччини, Молдови та Греції.

Більш детально з результатами Чемпіонату можна ознайомитися тут.

Довідка:

Українська збірна з вільної боротьби завоювала п’ять нагород на чемпіонаті Європи серед юніорів, який завершився в Іспанії. Так, срібні нагороди вибороли Олександр Євсеєнко (61 кг) та Юрій Ідзінський (125 кг); бронзові медалі здобули Каміль Керімов (57 кг), Демид Караченко (86 кг) та Данило Стасюк (97 кг).

Детально з результатами та переможцями юніорського Чемпіонату Європи–2019 можна ознайомитися за посиланням.