Харківські політехніки —в лідерах Кубка України з вільної боротьби

Студенти факультету соціально-гуманітарних технологій НТУ «ХПІ» — Денис Бороган і Каміль Керімов вибороли «срібло» та «бронзу» відкритого кубка України з вільної боротьби KYIV OPEN WRESTLING CUP. Чемпіонат, який проходив за участю міжнародних команд, був присвячений видатним українським борцям і тренерам.

Кубок об’єднав близько двохсот спортсменів із України, Франції, Росії, Азербайджану, Польщі, Греції та Молдови, які змагалися в різних вагових категоріях. Через карантинні обмеження, змагання відбулися в закритому режимі, проте шанувальники цього виду спорту могли стежити за сутичками онлайн.

В суворій боротьбі студент ХПІ Денис Бороган виборов 2 місце у ваговій категорії 65 кг., інший харківський політехнік —Каміль Керімов посів 3-є місце серед спортсменів вагової категорії 61 кг.

Всі результати змагань — тут.

Довідка:

Відкритий кубок України з вільної боротьби серед чоловіків і жінок KYIV OPEN WRESTLING CUP відбувся у Палаці спорту (м.Київ) з ​​15 по 18 жовтня 2020 року.