Платнi послуги

Університет, крім підготовки студентів за держзамовленням, здійснює також підготовку на контрактній основі за рахунок коштів юридичних та фізичних осіб і за рахунок власних коштів абітурієнтів. Абітурієнти укладають тристоронній або двосторонній контракт з гарантією компенсації витрат на навчання в учбово-методичному відділі договірної підготовки НТУ "ХПІ".

Сума коштів за навчання на контрактній основі встановлюється згідно з кошторисом витрат і вноситься поступово частками за один семестр навчання, на його початку.

В процесі навчання студенти, які навчаються за контрактом, мають можливість користуватись пільгами по переведенню на безкоштовне навчання, яке можливе у випадку здачі 4 сесій на оцінки "відмінно" та "добре" і наявності вільних місць серед бюджетного контингенту. Такі ж пільги встановлені для інвалідів, дітей-сиріт, а також напівсиріт.

На факультеті інтегральної підготовки підготовка спеціалістів проводиться виключно на контрактній основі, тобто без можливості переведення на бюджетну форму навчання.

 

 

 

† 06.07.2011 0:37:00