Студентка ХПІ — випускниця програми подвійних дипломів польського вишу

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Студентка кафедри організації виробництва та управління персоналом НТУ «ХПІ» Валерія Новік завершила навчання за програмою подвійних дипломів між НТУ «ХПІ» та Вищою школою управління охороною праці у місті Катовіце (WSZOP).

За результатами навчання Валерія отримала диплом магістра з управління інноваціями в НТУ «ХПІ» та польський диплом за спеціальністю «Менеджмент».

Дипломну роботу на тему «Дослідження можливостей інноваційного бізнесу в Україні в контексті інноваційної політики Європейського Союзу», яку Валерія підготувала під керівництвом професора Ольги Ігорівни Савченко, вона захистила на «п’ять» і отримала диплом з відзнакою.

Програма подвійних дипломів передбачає перезарахування у WSZOP отриманих у ХПІ предметів і додаткове вивчення 8 дисциплін у польському виші.

Згідно з договором між НТУ «ХПІ» та WSZOP українські студенти здають 2 сесії у Катовіце (літній і зимовий навчальний  з’їзди), на яких реалізують додаткові дисципліни спільного навчального плану. Заняття в WSZOP проводяться польською мовою, тому перед початком сесії студенти проходять експрес-курс польської мови.

Слід зауважити, освітня програма спеціалізації «Підприємництво: створення і ведення інноваційного бізнесу», випускницею якої стала Валерія Новік, була впроваджена на кафедрі організації виробництва та управління персоналом в рамках виконання проекту TEMPUS «BUSEEG-RU-UA»: Набуття професійних і підприємницьких навичок через освіту та консультування». Навчальний план та методико-дидактичне забезпечення спеціалізації було розроблено викладачами економічного факультету НТУ «ХПІ» та  координувалися Віденським економічним університетом (Австрія).

Довідка:

Вища школа управління охороною праці у місті Катовіце (Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach) була заснована в 2002 році. Університет знаходиться в Катовіцах, столиці Сілезії. Є лідером в сфері освіти з питань безпеки і першим університетом в країні, в якому створено факультет інженерних досліджень, згідно зростаючому попиту на фахівців у сфері охорони праці та здоров’я.

Освітні пропозиції WSZOP включають в себе 5 напрямків бакалаврату (ступінь бакалавра або інженера) і напрямок другого ступеня (ступінь магістра).

Якість освіти і освітніх програм були позитивно оцінені Національним Акредитаційним Комітетом Польщі.