Соціально-гуманітарних технологій

Соціально-гуманітарних технологій

Декан

Кіпенський Андрій Володимирович

Приймальна комісія

Навчальний корпусі № 5 НТУ «ХПІ», вул. Пушкінська, 79/2, кімнати № 300 та 313. Тел.: (057) 707-63-96, 707-63-98.

 

Про факультет

Факультет соціально-гуманітарних технологій було створено на базі факультету інтегральної підготовки на початку 2016 р. Це єдиний факультет Національного технічного університету «ХПІ», де можна стати фахівцем у сфері освіти, гуманітарних, соціальних та поведінкових наук, управління та адміністрування.

До складу факультету входять основні гуманітарні кафедри університету: ділової іноземної мови та перекладу; інтелектуальних комп’ютерних систем; педагогіки і психології управління соціальними системами ім. академіка І.А. Зязюна; права; соціології та політології; філософії; фізичного виховання; етики, естетики та історії культури.

На факультеті соціально-гуманітарних технологій можна отримати другу вищу освіту, а також підвищити рівень фахової підготовки у аспірантурі.

Випускники факультету мають можливості працевлаштування викладачами вищих навчальних закладів всіх рівнів акредитації, керівниками у сфері управління, обслуговування, виробництва, підприємництва, в органах місцевого самоврядування, в аналітичних центрах та консалтингових компаніях.