Формальні процедури

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ

1. Навчальний угоду, щоб забезпечити прозору і ефективну підготовку за кордоном.
2. Aкадеміческая довідка прослуханих курсів англійською мовою, документ про повну загальну середню освіту, диплом бакалавра (при наявності).

3. Офіційне підтвердження знання іноземної мови. Наприклад, IELTS чи TOEFL
4. Есе (супровідний лист). Стандартний розмір – до 500 слів.
5. CV  повинно включати в себе контактну інформацію, професійний досвід, знання іноземних мов і так далі.
6. Рекомендації вчителів з основних предметів (одне – два).
7. Запрошення
8. Копія дійсного особистого документа

ЯК ПОДАТИ ЗАЯВКУ

Перший крок при подачі заяви  в НТУ “ХПІ” – партнер домашнього ВНЗ направляє список відібраних студентів (по електронній пошті до особи, відповідальної за що входять студентів до Відділу міжнародних зв’язків
(Див: розділ Контакти), і вони повинні включати інформацію про студента: ім’я, прізвище, стать, область дослідження, цикл навчання, факультет в НТУ “ХПІ”, адреса електронної пошти.

Необхідно заповнити аплікаційну форму: Erasmus +. Цей документ повинен бути заповнений чорними друкованими літерами і посланий (відсканована версія), заповнивши контактну форму Відділу міжнародних зв’язків
(Див: розділ Контакти).

Студент повинен також підготувати УГОДУ НА НАВЧАННЯ, яке має бути ухвалене відповідальною особою (ами) в домашньому ВУЗі, а потім відправити його (відсканований варіант), заповнивши контактну форму Міжнародного відділу (див: розділ Контакти).
У цій формі містяться наступні таблиці:
а. Таблиця А – курси, які студент буде вивчати в НТУ “ХПІ”;
б. Таблиця B – курси в рідному університеті студента, які відповідають курсам в таблиці А.
! Навчальна угода має бути прийнята на факультеті НТУ “ХПІ” до прибуття студентів!
Наступні документи повинні бути відправлені разом з формами по електронній пошті:
• копія паспорта або
• англійський сертифікат, що підтверджує мовну компетентність

Після того, як студент успішно прийнятий на факультет, НТУ “ХПІ” може відправити запрошення, але тільки для візових вимог.

терміни:
Для зимового семестру:
Висування не пізніше 30-го квітня, документи не пізніше 31-го травня
Для літнього семестру:
Висування не пізніше 30 листопада, документи не пізніше 31 грудня.

По прибутті
Студенти повинні повідомити Відділ міжнародних зв’язків про їх прибуття заздалегідь.

Продовження терміну мобільності:
Якщо студенти хочуть продовжити термін мобільності в Харкові, вони повинні заповнити Форму на продовження досліджень в якості ERASMUS + студента.
Студент повинен також заповнити розділ «Під час мобільності» їх навчального угоди і підписати у координаторів в НТУ “ХПІ”, а також відповідальною особою домашнього Університету студента. Вищевказані документи повинні бути доставлені в Відділ міжнародних зв’язків.

Після того, як студенти закінчили всі свої курси і знають результати своїх іспитів, вони повинні заповнити Екзаменаційний лист з усіма курсами. Дана форма повинна включати в себе назву курсу, кількість кредитів ECTS, ім’я та підпис викладача, печатка і підпис координатора факультету. Екзаменаційні листи, які не включають інформацію, згадану вище, не будуть прийняті.

На підставі вищезазначеного Екзаменаційного листа, відповідальна особа у Відділі міжнародних зв’язків буде заповнювати розділ «Після мобільності» навчального угоди студента.
Дата закінчення періоду дослідження студента розраховується наступним чином: дата останнього іспиту + макс. два тижні на прохання студента.