Військові Політеху відремонтували понад 100 одиниць гусеничної і колісної техніки для АТО

В ході планового стажування в польових таборах та на ремонтно-відновлювальних базах курсанти третього курсу Факультету військової підготовки Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» провели сезонне обслуговування та відремонтували більше 100 одиниць гусеничної та колісної техніки.

До практики було залучено 50 курсантів ІІІ курсу, які опановують спеціальність «озброєння та військова техніка».

«Наші вихованці під час свого стажування займалися відновлюванням пошкодженої техніки, а також провели сезонне обслуговування бронемашин. Завдяки цьому ми змогли надати посильну допомогу бойовим підрозділам з відновлення озброєння і військової бронетехніки, яка використовується в районах проведення антитерористичної операції, а курсанти, в свою чергу, отримали цінні практичні навички із ремонту військової техніки», — розповів начальник факультету військової підготовки НТУ «ХПІ» полковник Олександр Серпухов.

Слід зазначити, що відгуки командирів, де проходили стажування харківські курсанти, засвідчили, що всі необхідні роботи на військовій техніці вони виконали швидко та професійно.

Інформація та фото Міністерства оборони України