Харківські політехніки – учасники глобального світового хакатону

Три команди НТУ «ХПІ» беруть участь у 18-му глобальному хакатоні IEEExtreme 18.0, який проходить 26 жовтня. Це дві збірні студентів кафедри мультимедійних та інтернет технологій і систем та одна – кафедри компʼютерної математики та аналізу даних Харківського Політеху. Взагалі Україну на змаганнях представляють десять команд. Захід об’єднав майже двадцять тисяч учасників, понад дві тисячі спостерігачів (прокторів), більш як вісімсот студентських осередків із сімдесяти п’яти країн світу.

Мета конкурсу – навчити та розширити в ігровій формі професійні компетенції студентів у напрямі програмування, а також підвищити їх інтерес до складних міждисциплінарних завдань.

Три команди «CodeRoots», «CyberCossacs» та «CloudBoba» ХПІ беруть участь у 18-му глобальному хакатоні IEEExtreme 18.0. За призові місця борються студенти кафедри мультимедійних та інтернет технологій і систем (МІТС), а також кафедри компʼютерної математики та аналізу даних (КМАД) Навчально-наукового інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій НТУ «ХПІ».

Напередодні старту хакатону IEEExtreme 18.0 відбулася зустріч команд Харківського Політеху із проректором з наукової роботи ХПІ Андрієм Марченком, який побажав студентам успіху у змаганнях.

До складу команди «CodeRoots» увійшли студенти кафедри МІТС Євгеній Глєбов, Андрій Скиба, Дмитро Тєплоухов. Коуч: доцентка Ганна Заволодько, команду «CyberCossacs» представляли студенти кафедри МІТС Кирило Коломієць, Анатолій Бурачинський, Максим Крайнев. Коуч: професор Георгій Кожевніков, а збірну «CloudBoba» – студенти кафедри КМАД Павло Пасько, Дмитро Рощупкін, Дмитро Казаков. Коуч: старший викладач Микола Асландуков. Протягом 24-х годин вони змагаються у вирішенні складних завдань з програмування, демонструючи свої знання і наполегливість.

Зазначимо, що спостерігачем (проктором) команд є членкиня найбільшої світової професійної технічної організації з просування технологій IEEE Ганна Заволодько. Спонсорську підтримку командам «CodeRoots», «CyberCossacs» надала ІТ-компанія «Kitrum» , а команді «CloudBoba» – IT-компанія «Epam». Зокрема, вони створили комфортні умови командам для участі у змаганні, компенсували стартові внески збірних ХПІ для участі у турнірі IEEE, підготували смачні подарунки і сувеніри для гравців.

Хакатон IEEExtreme –  щорічний онлайн-захід, що проводиться з 2006 року для навчання та розширення професійних навичок у програмуванні, а також для зацікавлення студентів у вирішенні міждисциплінарних задач. У 2024 році турнір об’єднав майже двадцять тисяч учасників, понад дві тисячі прокторів, більш як вісімсот студентських осередків, сто п’ятдесят чотири секції IEEE із сімдесяти п’яти країн світу. Україну представляють десять команд.

Вітаємо студентів Харківського Політеху із гідним дебютом на міжнародній арені. Бажаємо їм успіхів та перемог!

 

Довідка:

IEEExtreme проводиться щорічно з 2006 року у онлайн форматі. Мета – граючи навчати та розширювати професійні компетенції у напрямі програмування, а також підвищити інтерес студентів до складних міждисциплінарних завдань. Турнір триває 24 години, протягом цього часу учасники змагаються один з одним, вирішуючи завдання з програмування.

Щоб зареєструватися та брати участь у конкурсі, необхідно бути членом IEEE – найбільшої у світі професійної технічної організації, яка займається просуванням технологій. Крім того, кожна команда має мати хоча б одного проктора (спостерігача), який є членом організації IEEE вищого рівня, ніж учасники, для контролю процесу змагань.

Поділитись: