Українсько-Американський бізнес-центр

Українсько-Американський бізнес-центр є підрозділом міжнародного співробітництва, який створено в НТУ «ХПІ» в 1995 році для забезпечення взаємовигідної співпраці між бізнесом та освітою. Основним напрямком роботи бізнес-центру є надання вітчизняним підприємствам консалтингових, інформаційних і навчальних послуг в галузі розвитку міжнародного маркетингу і зовнішньоекономічних зв’язків.

Зокрема, в тренінгових програмах УАБЦ з міжнародного маркетингу для керівників бізнесу приймали участь представники ВАТ «ХТЗ», Концерну «Бронетехніка України», ДП Харківський машинобудівний завод «ФЕД», ВАТ «Хартрон», НПП «Хартрон-Плант», Харківського державного авіаційного виробничого підприємства, ВАТ «Харківський електротехнічний завод «Укрелектромаш», Харківського підшипникового заводу, Інженерно-виробничого підприємства «Енергоочистка», АТ «Стома», ЗАТ «Південкабель», АТ «Науково-дослідний інститут радіотехнічних вимірювань», АБ «Факторіал-Банк», ДП «Завод ім. Малишева».

Іншими важливими напрямками діяльності бізнес-центру є сприяння розвитку якості бізнес-освіти в НТУ «ХПІ», дослідження та післядипломна освіта в сфері європейського бізнесу, менеджменту, маркетингу та управління конкурентоспроможністю підприємств.