БК «Авантаж-Політехнік» починає новий рік з перемог

3 лютого БК «Авантаж-Політехнік» виграв виїзну гру з МБК «Миколаїв». Це вже третя перемога клубу з початку року в українській Суперлізі Парі-Матч. Гра закінчилася з рахунком 83:89 на користь команди ХПІ.

За інформацією прес-служби БК «Авантаж-Політехнік», матч стартував з відкриття рахунку суперниками команди, на що Політехніки відреагували двоочковим Миколи Вуйовича і триочковим Романа Козлова. Гра була активною протягом всіх періодів, а у фінальній чверті БК «Авантаж-Політехнік» продовжив набирати очки і до кінця змагання Миколаєву не вдалося вийти вперед. Матч завершився перемогою харків’ян (83:89).

Анкета матчу:

МБК «Миколаїв» — БК «Авантаж-Політехнік» 83:89 (20:24, 20:15, 16:25 27:25).

Політехнік: Вук Йованович 22, Роман Козлов 11 + 6 передач, Бо Барнс 17 + 6 підбирань + 4 передачі + 3 перехоплення, Антон Рочняк 14 + 7 підбирань, Нікола Вуйович 21 + 10 підбирань — старт; Олег Рудаков 2, Олександр Тарасенко 2.

Довідка:

Раніше клуб здобув перемогу у декількох іграх Суперліги. Так, 1 лютого, БК «Авантаж-Політехнік» виграв у БК «Запоріжжя-ZOG» з рахунком 83:89 (22:16 15:18 16:22, 20:17, 10:16), а 20 січня у БК «Черкаські Мавпи» — 80:85 (22:15 17:24, 15:16, 26:30). Також 25 січня Політехніки виграли у матчі-відповіді ¼ фіналу Кубка України проти БК «Рівне» з рахунком 84:49.