Прес-служба

https://www.youtube.com/watch?v=3gI8TZnRcO8

Прес-служба Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» була заснована в 2012 році та входить до складу Центру медіакомунікацій НТУ «ХПІ». Головне завдання прес-служби — підтримка позитивного іміджу університету, а також оперативне поширення актуальної та цікавої інформації про нього в суспільстві.

Серед функцій прес-служби:

  • підготовка і розміщення новин та анонсів заходів на офіційному сайті НТУ «ХПІ»;
  • випуск прес-релізів, контакти з журналістами телебачення, газет та інтернет-видань, підготовка спікерів та інформації для ЗМІ, організація прес-конференцій, прес-турів тощо;
  • поширення інформації про події університету в соціальних медіа;
  • фото- і відеозйомка найбільш значущих заходів, що проходять в Політеху;
  • створення графічних матеріалів, інфографіки для публікацій;
  • моніторинг публікацій про НТУ «ХПІ» в ЗМІ;
  • координація роботи над підготовкою банерів, буклетів, пам’ятних книг про ХПІ та його вчених.

Прес-служба активно співпрацює з усіма підрозділами університету: ректоратом, факультетами, міжнародним відділом, музеєм історії НТУ «ХПІ», науковою бібліотекою, редакцією газети «Політехнік», методичним відділом, спортивним комплексом, Палацом студентів та іншими. Всі вони надають цікаву і корисну для читачів інформацію про різні заходи, видатних людей та їхні досягнення.

Цікаві акції, конкурси, конференції, візити іноземних делегацій та відомих гостей, спортивні перемоги, Дні відкритих дверей, концерти, свята, ярмарки вакансій та пам’ятні дати в ХПІ — далеко не повний перелік того, про що читачі і глядачі можуть дізнатися з матеріалів прес- служби.

Новини університету, підготовлені прес-службою, регулярно публікуються різними ЗМІ і сайтами органів влади. Серед них: офіційний сайт Міністерства освіти і науки, Osvita.ua, інформаційно-аналітичний портал «Вища освіта», офіційні сайти Харківської обласної державної адміністрації та Харківської міськради, освітній портал «Педагогічна Преса», всеукраїнські видання: «День», «Дзеркало тижня »,« Вести », новини Харкова: Status Quo, Вечірній Харків, Східний Дозор, Харьковские известия, Times.KH.UA, АТН, медіа-група Об’єктив, Depo.Харьков, VGORODE.UA і інші. Відеосюжети про події в ХПІ за час роботи прес-служби виходили в новинних програмах на телеканалах ICTV, СТБ, Інтер, Україна, Перший Національний, ОТБ, 7 канал і інших всеукраїнських та регіональних каналах.

З 2016 року прес-служба ХПІ випускає власний відеопроект «Світ освіти», який щомісяця транслюється на телеканалі ОТБ (Філія ВАТ «Національна громадська телерадіокомпанія України» «Харківська регіональна дирекція»). 10-хвилинна програма присвячена найбільш цікавим і значущим подіям, що відбуваються в університеті. Після розміщення на телеканалі, проект викладається в інтернеті, зокрема, на офіційному сайті університету.

Все це робить НТУ «ХПІ» більш відомим в суспільстві, популярним серед абітурієнтів, а також сприяє підвищенню рейтингів університету і його привабливості для інвесторів.

 

Прес-кіт НТУ «ХПІ»

Логотип НТУ «ХПІ» у форматах PNG та AI, символіку факультетів та інститутів університету, керівництво з використання фірмового стилю (брендбук) та додаткові графічні матеріали можна завантажити за посиланням (Google Drive).

 

Контакти:

тел .: +380 (57) -707-62-40

email: press.ntu.kpi@gmail.com

Facebook: https://www.facebook.com/NTU.KhPI.press

Instagram: https://www.instagram.com/ntu.khpi 

Telegram: https://t.me/NTU_KhPI_press

Vimeo: https://vimeo.com/presskhpi

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCnkp4oOPGFmq5em2dtTPH-w

 

Керівник прес-служби:

Розова Олена Володимирівна

тел .: +380 (67) -756-04-84

email: rozova.kpi@gmail.com