Освітній центр «Німецький технічний факультет»

Meshkov

Керівник
Мешков Денис Вікторович

Сайт центру

Про центр
Освітній центр «Німецький технічний факультет» є одним з найбільш динамічних розвинутих підрозділів нашого університету. Сучасні програми вивчення німецької мови для студентів та викладачів університету дозволяють брати їм участь у найрізноманітніших програмах із провідними університетами Європи. Наші студенти беруть участь у програмах академічного обміну, у міжнародних стажуваннях та практиках, проводять наукові дослідження у рамках актуальних робіт у партнерських університетах Німеччини та Австрії.
Наш центр координує декілька проєктів Erasmus+, і кожен семестр ми відправляємо студентів за кордон у рамках академічної мобільності. Ми координуємо наукові проєкти з провідними університетами та взаємодіємо з роботодавцями Європи з метою забезпечення найкращих умов для старту кар’єри для студентів ХПІ.

DSG (Deutschsprachige Studiengänge) – програма подвійного диплому для магістрів.
DSG спільний освітній проєкт між НТУ «ХПІ» та Магдебурзьким університетом ім. Отто-фон-Геріке, м. Магдебург, Німеччина за напрямками електротехніка і машинобудування за підтримки німецької служби академічних обмінів DAAD. Програма DSG розрахована на 4 роки. Для участі у програмі необхідно з першого по четвертий курс вивчати у нас німецьку мову та брати участь у проміжних програмах, таких як мовна практика у Німеччині та виробнича практика у Німеччині. Практики проводяться під час літніх канікул у німецькому університеті протягом одного місяця. Участь у програмі покривається стипендією та доступна для студентів другого та третього курсів. Після четвертого курсу студенти проходять відбір для навчання у магістратурі. Основними умовами для участі у конкурсі є наявність сертифікату TestDaF та успішне навчання в університеті.

DSG2 (Deutschsprachige Studiengänge 2) – програма подвійного диплому для бакалаврів
НТУ «ХПІ» пропонує студентам стати учасниками програми подвійних дипломів із Магдебурзьким університетом ім. Отто-фон-Геріке, м. Магдебург, Німеччина. Вже з другого курсу студенти ХПІ будуть зараховані до німецького вишу, а за підсумками 4-річного успішного навчання отримають два дипломи бакалавра — харківського Політеху та OVGU. Серед напрямів навчання: електротехніка, машинобудування та хімічна галузь.
Програма DSG_2 передбачає вступ абітурієнтів на перший курс НТУ «ХПІ» у дистанційному форматі та онлайн навчання протягом одного навчального року. Починаючи із зимового семестру 2 курсу у ХПІ, студенти будуть зараховані на перший курс Магдебурзького університету та продовжать навчання за програмою подвійних дипломів вже в Німеччині.

Освітній проєкт у галузі вивчення німецької мови «Німецькомовний інженер» це сучасний погляд на підготовку провідних інженерних кадрів, своєчасну відповідь на потреби ринку праці України та Європи у зв’язку з великим попитом на молодих та прогресивних фахівців, які не лише добре знають свою спеціальність, а й вільно володіють німецькою мовою! У рамках проєкту студенти мають можливість не лише вивчати німецьку мову з будь-якого рівня, а й скористатися широким спектром можливостей нашого університету у галузі студентського обміну з нашими партнерськими університетами в Європі. Заняття проводять найкращі університетські викладачі та лектори з Німеччини та Австрії. Гармонійне поєднання сучасних методик навчання із передовим зарубіжним досвідом дає неперевершений результат – усі наші студенти продовжують навчання у Німеччині зі стипендією.

Участь у міжнародних програмах та проектах:
Шановні студенти, аспіранти, молоді вчені та викладачі! Якщо ви володієте німецькою мовою, вас цікавлять програми обміну з Німеччиною, наукові стажування та практики, стипендіальні програми, будь-ласка, звертайтесь до нас на електронну адресу daz@khpi.edu.ua

Контактна інформація:
Мешков Денис Вікторович
к.т.н., керівник освітнього центру «НТФ»
Тел.: +38 098 2831453
Email: denys.meshkov@khpi.edu.ua

Адреса:
Україна, 61002, м. Харків, вул. Кирпичова, 2
НТУ «ХПІ», головний корпус, к. 39
Освітній центр «Німецький технічний факультет»
Телефон: +38 057 707 6549
Email: daz@khpi.edu.ua