Підготовчі курси

Підготовчі курси НТУ «ХПІ» дозволяють розширити знання зі шкільної програми, якісно підготуватися до здачі ЗНО та суттєво підвищити свій конкурсний бал для вступу у ВНЗ.

Ведеться підготовка за наступними дисциплінами за вибором абітурієнта: математика; фізика; хімія; англійська мова; історія України; біологія; українська мова та література.

Випускники підготовчих курсів (як очних так і дистанційних) одразу переходять до фінального туру університетської олімпіади, завдяки якій Ви можете отримати до 20 додаткових балів до балів ЗНО при вступі до НТУ «ХПІ».

Для надання можливості абітурієнту вільного вибору оптимальної форми та сроку навчання створені такі форми підготовки до вступу, як очні підготовчі курси до ЗНО для учнів випускних класів (від 3-х до 8-и місяців) та для учнів 9-10-х класів ЗОШ (вечірня, денна суботньо-недільна та дистанційна форми), а також курси спеціального спрямування на базі випускаючих кафедр STEM-лабораторії «Since is fun», навчання у яких максимально наближене до умов і вимог ВНЗ.​