Троє легкоатлетів ХПІ — на п’єдесталі Чемпіонату України

Троє студентів Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» стали призерами командного Чемпіонату України з легкої атлетики в приміщенні.

Студентка 4-го курсу факультету інтегрованих технологій і хімічної техніки НТУ «ХПІ» Лілія Клінцова (група ІТ–44) перемогла у змаганнях зі стрибків у висоту. У змаганнях серед багатоборок другою була студентка третього курсу Ірина Рофе-Бекетова (ІТ–45), а бронзовим призером на дистанції 60 м з бар’єрами став студент третього курсу факультету соціально-гуманітарних технологій Роман Супрун (СГТ–45).

Командний Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні завершився 28 січня 2018 року в Сумах. Це перший національний старт зимового легкоатлетичного сезону. Для більшості атлетів ця першість була своєрідною перевіркою перед головним зимовим стартом — Чемпіонатом України в приміщенні, який відбудеться в Сумах 9–11 лютого.