Кубок  ректора з самбо: ХПІ — перший!

Команда НТУ «ХПІ» виборола перше місце в II традиційному турнірі з самбо «Кубок ректора НТУ«ХПІ». Змагання відбулися 18 травня в спорткомплексі Політеху. Всеукраїнський турнір об’єднав понад 100 спортсменів з вишів і спортивних клубів Харківської, Полтавської, Сумської областей. Серед учасників — студенти, абітурієнти, випускники.

На урочистому відкритті були присутні ректор НТУ “ХПІ” Євген Сокол, проректор ХПІ Магомедемін Гасанов, президент федерації самбо в Харківській області — шестиразовий переможець Чемпіонатів Світу та Європи Віктор Савінов.
Команда НТУ “ХПІ” зайняла перше загальнокомандне місце.

Переможці та призери від ХПІ в особистій першості:

I місце: Мирослава Савченко (Факультет соціально-гуманітарних технологій 1.СГТ101.8б), Аліна Дементьєва (Факультет комп’ютерних наук і програмної інженерії КН-86б), Анна Ткачук (Факультет соціально-гуманітарних технологій 2.СГТ202.п8), Андрій Сорокін ( Факультет комп’ютерних та інформаційних технологій КІТ-45).

II місце: Вікторія Цукало (Факультет комп’ютерних наук і програмної інженерії КН-86б), Михайло Стрілець (випускник НТУ “ХПІ” минулого року), Олександр Мартинов (Навчально-науковий інститут енергетики, електроніки та електромеханіки Е-103).

III місце: Катерина Палієнко (Навчально-науковий інститут економіки, менеджменту і міжнародного бізнесу 1.БЕМ401.8), Анастасія Пучковат (Факультет соціально-гуманітарних технологій СГТ-17в), Данило Федорищев.