Підготовчі курси

 • 3
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  3
  Shares

Підготовчі курси НТУ «ХПІ» дозволяють розширити знання зі шкільної програми, якісно підготуватися до здачі ЗНО та суттєво підвищити свій конкурсний бал для вступу у ВНЗ.

Ведеться підготовка за наступними дисциплінами за вибором абітурієнта: математика; фізика; хімія; англійська мова; історія України; біологія; українська мова та література.

Випускники підготовчих курсів (як очних так і дистанційних) одразу переходять до фінального туру університетської олімпіади, завдяки якій Ви можете отримати до 20 додаткових балів до балів ЗНО при вступі до НТУ «ХПІ».

Для надання можливості абітурієнту вільного вибору оптимальної форми та сроку навчання створені такі форми підготовки до вступу, як очні підготовчі курси до ЗНО для учнів випускних класів (від 3-х до 8-и місяців) та для учнів 9-10-х класів ЗОШ (вечірня, денна суботньо-недільна та дистанційна форми), а також курси спеціального спрямування на базі випускаючих кафедр STEM-лабораторії «Since is fun», навчання у яких максимально наближене до умов і вимог ВНЗ.​

Підготовчі курси: адміністративний корпус, к. 302, тел.:(057) 70-76-231.

Умови прийому: для навчання на підготовчих курсах ми запрошуємо школярів, гімназистів і ліцеїстів випускних   класів, учнів випускних курсів технікумів, коледжів, професійно-технічних училищ, а також випускників минулих років, що бажають продовжити навчання та одержати вищу освіту в НТУ “ХПІ”.

Підготовчі курси здійснюють навчання за денною, вечірньою, заочною та дистанційною формами.

Вечірня форма: заняття проводяться у будні дні три рази на тиждень. Тривалість занять від 8 до 3 місяців. Заняття проводяться в НТУ “ХПІ”.
Денна форма: заняття проводяться вдень в суботу та неділю. Тривалість занять від 8 до 3 місяців. Заняття проводяться в НТУ “ХПІ”.
Заочна форма: тривалість занять від 8 до 3 місяців. Необхідно до 1 травня виконати повний обсяг контрольних завдань: 6 робіт з математики, 4 роботи з фізики або хімії та 2 з української мови.

Дистанційна форма:
Для дворічних курсів заняття проводяться лише раз на тиждень. Дисципліни, які вивчають для вступу на різні напрями підготовки: українська мова та література, математика, фізика, креслення, хімія, інформатика, історія України, біологія, англійська мова