Конкурс соціальних відеопроектів

Студентів НТУ «ХПІ» запрошують взяти участь у  II Відкритому всеукраїнському студентсько-учнівському конкурсі «Чесність починається з тебе». Для цього необхідно створити соціальний відеоролик, який мотивуватиме до відповідального, чесного навчання, відображатиме важливість якісної освіти у сучасному суспільстві та неприпустимість толерування випадків недоброчесності (списування, плагіату, хабарництва тощо) під час академічного процесу та у житті. Відеопроекти приймаються з 22 лютого до 22 квітня 2018 року. Переможці конкурсу отримають грошову винагороду (загальний призовий фонд — 90 000 гривень).

Організатори: Американські Ради з міжнародної освіти в рамках Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP) та Проекту формування академічної доброчесності в школі (SAISS) за підтримки Посольства США в Україні та у партнерстві із Міністерством освіти і науки України, проектом «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія!» (SACCI) (Management Systems International, Inc., Tetra Tech Company, USAID Contractor), компанією «Антиплагіат», Могилянською школою журналістики. Детальніше про проекти: http://www.saiup.org.ua/pro-proekt/.

Участь у конкурсі мають право брати будь-які особи, що на момент його проведення навчаються у закладах освіти України (будь-якої з форм навчання без обмежень щодо віку, статі, гендеру, сексуальної орієнтації чи віросповідання).

Конкурсні номінації для студентів ВНЗ та закладів професійно-технічної освіти України:

  • Номінація «Навчайся гідно та відповідально» (перше місце — 1 проект, друге місце — 1 проект, третє місце —1 проект);
  • Номінація «Зарядись проти корупції» (перше місце — 1 проект, друге місце —1 проект, третє місце —1 проект);
  • Номінація «Приз глядацьких симпатій» (1 відео, що за результатами голосування на Youtube-каналі Проекту SAIUP, набере найбільшу кількість «вподобано»).

Конкурсна відеоробота не може посісти більше одного призового місця (за винятком призу глядацьких симпатій, де вибір роблять глядачі).

Вимоги:

  • формати — mkv, mov, mpg4;
  • якість зображення — HD або fullHD, 720 р або 1080 р;
  • хронометраж — до 90 секунд;
  • мова відео — українська та/або англійська.

Для подачі конкурсного проекту необхідно завантажити відеофайл на ресурс обміну файлів FEX.NET та надати пряме посилання, заповнивши заявку: https://goo.gl/forms/xymBqdVWaT76htAH2.

Усі проекти, що відповідають умовам конкурсу, оцінюватимуться членами конкурсної комісії.

Усі відеоролики, допущені до конкурсу, будуть завантажені на офіційний YouTube канал Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні — SAIUP для відкритого інтернет-голосування за відеоролик-переможець глядацьких симпатій, яке відбуватиметься з 1 по 14 травня 2018 року. Про початок голосування та посилання на YouTube канал буде повідомлено 1 травня 2018 року на сайті Проекту SAIUP: www.saiup.org.ua.

Оголошення результатів конкурсу з визначенням переможців, у тому числі оголошення переможців конкурсу в номінаціях «Приз глядацьких симпатій», відбудеться 23 травня 2018 року. Імена переможців буде опубліковано на офіційному сайті організатора конкурсу за адресою: www.saiup.org.ua  24 травня 2018 року.

Детальніше з положеннями про проведення II Відкритого всеукраїнського студентсько-учнівського конкурсу соціальних відеопроектів «Чесність починається з тебе» можна ознайомитися за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1hxcPo50Bgqyzr3Jmm2AFXOvzExjNk427/view?usp=sharing.

Більш детально про конкурс — на сайті SAIUP.

З питань проведення конкурсу звертайтесь за телефоном: (044) 289-39-52 — спеціалістка проекту Яна Чапайло; e-mail: saiup.press@gmail.com

Довідка:

Проект «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія!» — п’ятирічна ініціатива USAID, мета якої допомогти Україні у зменшенні рівня корупції та підвищенні підзвітності та прозорості управління. Проект спрямований на розширення повноважень ключових урядових інституцій у боротьбі з корупцією, побудову громадської підтримки та участь в антикорупційних зусиллях та зменшення толерантності громадян до корупції.