Немає нічого неможливого — мексиканець їде вчитися до ХПІ

Абітурієнт з міста Тампіко (Мексика) Едуардо Моралес готується приїхати до Харкова, щоб освоїти IT-спеціальність в НТУ «ХПІ». На цю тему мексиканський телеканал Televisa показав сюжет, в якому хлопець поділився своєю мрією стати інженером-програмістом. Таку можливість йому надав харківський Політех.

У сюжеті мексиканського телеканалу Едуардо Моралес (Eduardo Morales) розповідає, що хотів стати IT-фахівцем і знайшов таку пропозицію за тисячі кілометрів від Мексики — в європейському індустріальному Харкові, у НТУ «ХПІ». Щоб стати інженером, він готовий поїхати на інший континент. Едуардо Моралес каже, що вже отримав запрошення на навчання у ХПІ, де буде вчитися за бакалаврською програмою протягом 4-х років. За його словами, немає нічого неможливого, і треба прагнути досягти своєї мети.

«Ми раді, що кількість країн, з яких приїжджають абітурієнти для навчання в ХПІ, збільшується. І Харківський Політех дійсно стає центром міжнародної освіти!», — зазначив проректор з міжнародних зв’язків ХПІ Геннадій Хрипунов.

Довідка:

У НТУ «ХПІ» навчається 1400 студентів з 58 країн світу.