Спортсмен ХПІ став чемпіоном України з боротьби сумо

Майстер спорту України з греко-римської боротьби та боротьби сумо Руслан Русанов, студент Навчально-наукового інституту хімічних технологій та інженерії НТУ «ХПІ» (гр. ІТ–53б), успішно виступив на Чемпіонаті України з боротьби сумо серед молоді до 23 років і серед дорослих спортсменів.

Руслан став чемпіоном України з боротьби сумо серед молоді та серед дорослих у ваговій категорії до 92 кг. Він також завоював «бронзу» Чемпіонату України серед молоді в абсолютній ваговій категорії. У командній першості юнак став переможцем у складі збірної команди Харківської області.

Нагадаємо, раніше Руслан Русанов завоював третє місце на Чемпіонаті України з греко-римської боротьби серед спортсменів до 23 років. Він став бронзовим призером у ваговій категорії до 98 кг, виконавши норматив майстра спорту України.

Довідка:

Чемпіонат України з боротьби сумо серед молоді до 23 років і серед дорослих спортсменів відбувся 31 березня в Луцьку.