Наше перше завдання – долучити IT-компанії до освітнього процесу. Костянтин Грищенко

5 квітня в Харкові відбулася нарада з питань підготовки IT-спеціалістів. У нараді взяли участь Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко, голова Держагентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимир Семиноженко, перший заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Євген Суліма, голова ХОДА Михайло Добкін, ректор НТУ “ХПІ”, професор Леонід Товажнянський, директор “Компютерно-технологічного коледжу” ХПІ Едуард Рубін, а також   представники та керівники IT-компаній.

У ході наради обговорювалися питання участі IT−компаній в навчанні студентів, а також захисту авторського права та інтелектуальної власності. «Сьогодні ми зібралися тут з представниками галузі, однієї з провідних в даний час, від якої залежить розвиток України, як і всього світу. Вона зараз так само важлива, як і машинобудування, не випадково у всьому світі авторське право на програмні розробки захищається на тому ж рівні, що і літературні тексти або наукові відкриття. Велике значення має якість підготовки фахівців, такого навчання студентів, щоб вони залишали вузи вже підготовленими кваліфікованими співробітниками, які можуть відразу приступити до роботи.

Ми вперше в Україні проводимо таку нараду, і наша перша задача – залучити IT-компанії до освітнього процесу. Студенти повинні отримувати реальні знання і досвід ще до закінчення вузів», – підкреслив у ході наради Костянтин Грищенко.

За матеріалами сайту http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/17043