Вчителі інформатики шкіл Сумської області пройшли курси академії CISCO при НТУ «ХПІ»

У рамках співпраці НТУ «ХПІ», американської корпорації Cisco і Департаменту освіти Сумської області 16 вчителів інформатики шкіл і коледжів Сумської області успішно завершили курси підвищення кваліфікації.

З жовтня 2016 р. по травень 2017 р. вони пройшли курси Cisco «Основи апаратного і програмного забезпечення ПК» та «Інтернет речей». Дистанційно і в очній формі вчителів навчали досвідчені сертифіковані інструктори Академії Сisco ― старші викладачі кафедри «Системи інформації» факультету КІТ (комп’ютерні та інформаційні технології) НТУ «ХПІ» Наталія Дженюк і Максим Толкачов. За підсумками 10-місячного курсу вчителі склали  іспити і отримали сертифікати інструкторів, що дозволить їм проводити аналогічні освітні тренінги для учнів шкіл.

Корпорація Сisco і Академія Сisco при НТУ «ХПІ» (керівник ― професор кафедри «Системи інформації» Валерій Кравець) проводять навчання за затвердженими програмами Міністерства освіти і науки України. У планах співпраці: навчання вчителів інформатики Полтавської, Сумської та Черкаської областей за напрямком «Кібербезпека».

Нагадаємо, перший цикл навчання від інструкторів Академії Сisco при НТУ «ХПІ» завершився влітку 2016 року. Тоді курси підвищення кваліфікації успішно пройшли вчителі інформатики більше 20 шкіл Полтавської області. Крім того, в 2016 році Академію Сisco при ХПІ відзначили високою нагородою Євросоюзу за сприяння розвитку мережевої інфраструктури академій американської корпорації Сisco та успіхи у впровадженні нових напрямків навчання.

Довідка:

Американська корпорація CISCO — провідний виробник телекомунікаційного обладнання у світі, який на 80% задовольняє імпортні потреби України. З 1996 року корпорація створює міжнародну мережу академій для підготовки фахівців, навчання у яких здійснюють за єдиною програмою.

При НТУ «ХПІ» академія CISCO створена за грантом НАТО у 2007 році.