В ХПІ розробили інтелектуальний пошук спеціальностей для абітурієнтів

Центральною приймальною комісією НТУ «ХПІ» (доц. Сергій Петров) та кафедрою динаміки та міцності машин (доц. Олексій Водка) спільно розроблено спеціальну систему, що допоможе абітурієнтам визначити, на які спеціальності можна вступати з тими чи іншими сертифікатами ЗНО, а також вирахувати конкурсний бал. 

В НТУ «ХПІ» цього року запрошує абітурієнтів на навчання за понад 130 спеціалізаціями. А оскільки виші можуть самостійно визначати конкурсні предмети ЗНО та вагові коефіцієнти для підрахунку конкурсного балу, то вибір підходящих спеціальностей та спеціалізацій стає складною задачею для вступників.

Розроблена система надає рекомендації щодо спеціалізацій для кожного абітурієнта і розміщує їх у порядку зменшення конкурсного балу. Таким чином, можна швидко визначити які сертифікати потрібні та який конкурсний бал з ними можна отримати. Також при обчисленні є можливість врахувати регіональний, сільський та галузевий коефіцієнти.

На думку авторів, розробка суттєво спростить пошук необхідної спеціальності та спеціалізації для абітурієнтів та їх батьків.

Скористатися інтелектуальним пошуком можна за посиланням: http://vstup.kpi.kharkov.ua/admission/admission_course_1/znolookup/