На базі ХПІ створено комп’ютерний центр колективного користування

13 вересня в фізичному корпусі НТУ «ХПІ» відкрили комп’ютерний центр колективного користування ім. професора Арега Вагаршаковича Дабагяна. Центр дозволить оптимізувати освітній і науковий процеси університету: в ньому студенти зможуть займатися у навчальний час, аспіранти та викладачі проводити науково-дослідну роботу.

«У рамках стратегії розвитку ХПІ до 2020 року ми поставили завдання — створити три центри колективного користування за різними науковими напрямами. Комп’ютерний центр імені професора А.В. Дабагяна один із них. Висловлюємо подяку представникам компанії DataArt. За їх сприяння у центрі провели ремонтні роботи, закупили необхідне обладнання, меблі. Наше завдання — організувати роботу комп’ютерного центру так, щоб він приносив максимальну користь студентам і викладачам ХПІ», — зазначив ректор університету професор Євген Сокол.

З новим комп’ютерним центром ознайомилися представники Наглядової ради НТУ «ХПІ» на чолі з Василем Хмельницьким. Вони відвідали захід у рамках програми першого засідання ради, яке відбулося в ХПІ 13 вересня.

Довідка:

Арег Вагаршакович Дабагян, професор ХПІ, в 1964 році спільно з генеральним конструктором КБ «Електроприладобудування» Володимиром Сергєєвим заснував кафедру, призначену для підготовки інженерів-дослідників в області автоматичного управління рухом. У 2015 році її перейменували в кафедру програмної інженерії та інформаційних технологій управління (ПІІТУ) ім. проф. Дабагян А.В.

DataArt з 1997 року проектує, розробляє, модернізує і підтримує IT-рішення. DataArt працює з клієнтами з фінансової індустрії, телекому, охорони здоров’я, туризму, медіа та інш.