Привітання ректора НТУ «ХПІ» Євгена Сокола з Міжнародним днем студентів

Дорогі наші студенти-політехніки, вітаю вас зі святом!

Вам пощастило навчатися в одному з найкращих університетів країни і світу.

Тут, в НТУ «ХПІ» ви отримуєте найсучаснішу освіту, яка неодмінно допоможе вам відбутися як спеціалістам найвищого рівня. Також у кожного з вас є унікальна можливість розвиватися як творча особистість у Палаці студентів ХПІ та займатися спортом у спорткомплексі «Політехнік», який є найкращим у Харкові. А влітку ви можете відвідати спортивно-оздоровчий табір університету, який розташований в одному з найкрасивіших місць під Харковом — селищі Фігуровка. Там ви отримаєте заряд позитивних емоцій і знайдете нових друзів. Стосовно лідерських якостей, ви з успіхом зможете їх реалізувати в органі студентського самоврядування «СтудАльянс» і профспілці, створюючи і організовуючи різноманітні заходи і проекти!

Ми, ваші наставники, професорсько-викладацький колектив та співробітники університету, будемо й надалі докладати максимальних зусиль, щоб у вас були найкращі умови для самореалізації.

Щиро вітаю студентів Політеху зі святом і бажаю наповнити ваші студентські роки яскравими спогадами. Опановуйте нові знання, вчиться долати труднощі, будьте далекоглядними, ставте перед собою великі цілі й не шкодуйте сил для їх досягнення!

Упевнений, саме вам під силу досягти найвищих вершин професійного успіху!

Ректор НТУ «ХПІ» професор Є. І. Сокол