У ХПІ презентують освітні програми німецького вишу

6 червня для студентів інженерних, економічних спеціальностей та абітурієнтів НТУ «ХПІ» відбудеться презентація освітніх програм Університету прикладних наук Вюрцбурґ-Швайнфурт (FHWS, Німеччина). У рамках зустрічі розкажуть про діяльність FHWS, можливості для студентів ХПІ при навчанні в цьому університеті, особливості здобуття вищої освіти і життя в Німеччині.

Дата: 6 червня 2018 року, середа; початок — 10:00.

Місце проведення заходу: НТУ «ХПІ» (вул. Кирпичова, 2), Головний (Ректорський) корпус, 2 поверх, 12 аудиторія.

Організатори: німецький освітній центр НТУ «ХПІ» за участю регіонального менеджера по Східній Європі університету FHWS Наталії Куделі.

Мова лекції: українська, російська.

Довідка:

Університет прикладних наук Вюрцбурґ-Швайнфурт (FHWS) (нім. Hochschule für angewandte Wissenschaften Würzburg-Schweinfurt) — це німецький державний університет, який пропонує безкоштовне навчання і гарантує дипломи, що визнаються у всьому світі. Він є четвертим за розміром університетом прикладних наук у Баварії. Заснований у 1971 році. Його кампуси знаходиться у двох містах — Вюрцбурґу і Швайнфурті.

В університеті освіту здобувають 9 000 студентів за більш ніж 40 бакалаврськими та магістерськими програмами (10 факультетів). Їх навчають близько 200 професорів.

Заняття проходять у лекційних залах та лабораторіях. Усім студентам доступні такі безкоштовні послуги, як Wi-Fi, IT-сервісний центр, бібліотека з міжнародної навчальною літературою та онлайн-каталогами, комп’ютерні класи та медіа-центри, кар’єрний центр.

Завдяки співпраці FHWS з регіональними компаніями, студенти мають можливість пройти в них 6-місячну практику під час свого навчання. Крім того, студенти вишу можуть написати дипломну роботу на підприємстві, що в майбутньому сприяє отриманню робочого місця безпосередньо після закінчення навчання.

Сьогодні в FHWS навчаються представники 60 держав світу. Він веде активну співпрацю і підписав партнерські угоди з 150 зарубіжними університетами.