ХПІ проведе одразу 2 міжнародні конференції з електротехніки та електроенергетики

З 10 по 14 вересня в НТУ «ХПІ» відбудуться наукові конференції: «Силова електроніка та енергоефективність» і «Intelligent Energy and Power Systems». Відкриття — 11 вересня в електротехнічному корпусі ХПІ (аудиторія №1), початок о 10.00. Заходи об’єднають вчених з України, Естонії та Латвії.

Цього року XXIV Міжнародна науково-технічна конференція «Силова електроніка та енергоефективність» приурочена до 55-річчя кафедри промислової та біомедичної електроніки НТУ «ХПІ».

У рамках конференції представники провідних наукових центрів і закладів вищої освіти України представлять результати досліджень за такими напрямами:

  • силова електроніка та енергоефективна електроенергетика;
  • системи керування та контролю перетворювачами електроенергії;
  • прилади та обладнання силової електроніки;
  • електромагнітна сумісність та якість електроенергії.

Вчені також візьмуть участь у Міжнародній школі-семінарі «Біомедична інженерія: проблеми та перспективи розвитку». Більш детально у ПРОГРАМІ.

Міжнародна конференція «Intelligent Energy and Power Systems» відбудеться в Харкові вперше. Захід об’єднає дослідників провідних університетів, науково-дослідних лабораторій і підприємств. Більш детально — на сайті конференції та ПРОГРАМІ.

Довідка:

Міжнародна конференція «Intelligent Energy and Power Systems» (IEPS) заснована Інститутом інженерів електротехніки та електроніки (англ. Institute of Electrical and Electronics Engineers, IEEE) і двічі успішно відбулася в Києві (2014р. та 2016 р.).