«Арсенал Ідей Україна» оголошує конкурс малюнків

7 вересня 2018 року виповнюється 1 рік з дня відкриття Центру Арсенал Ідей Україна/Простір ідей: Science&Museums в НТУ «ХПІ». У зв’язку з Днем народження першого в Україні постійно діючого майданчика для творчості і пізнання молоді оголошується конкурс малюнків на тему «Я і моя країна». Запрошуються школярі, студенти коледжів, діти співробітників і студентів НТУ «ХПІ», всі бажаючі!

Приймаються роботи розміром А3 і А4 у будь-якій техніці. Вік учасників від 6 до 16 років. Кращі роботи будуть відзначені призами.

Журі конкурсу:

Голова — проректор НТУ «ХПІ» професор Юрій Зайцев.

Члени журі: голова Ради молодих вчених НТУ «ХПІ» Роман Томашевський, голова профкому студентів університету Сергій Мастерний, директор музею історії НТУ «ХПІ» Анна Бистриченко, молоді вчені Сергій Радогуз, Василь Маліков, Ксенія Мінакова.

Малюнки для конкурсу можна принести з 1-го вересня 2018р. по 31 жовтня 2018р. в Центр «Арсенал Ідей» (Електрокорпус, 1-й поверх, ліворуч)

Контактний телефон 707-69-44, 099-968-00-03 адміністратор Тетяна Махаринська.

e-mail: prostir.idei.khpi@gmail.com

у Facebook https://www.facebook.com/prostir.idei/

Довідка: Створений за ініціативою молодих вчених Політеху та за підтримки Благодійного фонду «Мистецький Арсенал» в рамках Всеукраїнської соціальної програми Марини Порошенко «Інклюзивна освіта — рівень свідомості нації», Центр став першим в Україні постійно діючим інтерактивним майданчиком для творчості, дослідження і пізнання школярів і молоді, в тому числі з інвалідністю. Центр «Арсенал Ідей Україна» в НТУ «ХПІ» добре відомий не тільки у місті Харкові та Харківській області, але й в інших містах України. Про відкриття інтерактивного майданчика в НТУ «ХПІ» — тут.