У ХПІ підбили підсумки міжнародного проекту MASTIS

ХПІ відвідала міжнародна делегація представників організацій-членів консорціуму міжнародного проекту MASTIS, спрямованого на розвиток IT-освіти. Мета візиту –підведення підсумків проекту, обговорення потенційних можливостей подальшої співпраці в сфері навчання фахівців з інформаційних технологій.

Серед гостей: координатор проекту MASTIS професор університету Ліон 2 (Франція) Жан-Юг Шоша, представники Мюнстерського університету (Німеччина), Університету Марібору (Словенія), Каунаського технологічного університету (Литва), Італійської асоціації інформатики та автоматичних обчислень AICA (Італія), а також Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця та Вінницького національного технічного університету.

ХПІ на зустрічі представляли проректор з науково-педагогічної роботи Геннадій Хрипунов і співробітники кафедри програмної інженерії та інформаційних технологій управління: завідувач кафедри професор Михайло Годлевський, доценти Володимир Сокол, Марина Вовк, Ольга Чередниченко та Олександр Шматко.

Учасники зустрічі обговорили хід навчання студентів НТУ «ХПІ» в рамках проекту, були зроблені висновки щодо вдосконалення навчальної програми, тематики курсів, вимог до кандидатів на навчання. Також перед гостями виступили студенти, які розповіли про переваги освіти в рамках нової магістерської програми, а також про труднощі, що виникли в процесі навчання. Крім того, обговорювалися питання співпраці за програмами подвійних дипломів в області IT-освіти.

 

Довідка

MASTIS «Створення сучасної магістерської програми в галузі інформаційних систем» (Establishing Modern Master-level Studies in Information Systems) – один з проектів, який реалізувався в рамках Erasmus +, починаючи з 2015 року. Являє собою приклад співпраці між університетами та організаціями різних країн Європи.

Мета проекту – вдосконалення магістерської програми з інформаційних технологій відповідно до вимог сучасності та допомога університетам в адаптації до вимог ринку праці в цій сфері.

У проекті беруть участь 9 вишів і наукових організацій з країн Європейського союзу (Франція, Італія, Норвегія, Німеччина, Ліхтенштейн, Швеція, Словенія, Литва), 2 виші Чорногорії і 6 університетів України за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Детальніше про проект – на сайті https://mastis.pro/