Харківські політехніки завоювали Кубок України з бадмінтону

Бадмінтоністи НТУ «ХПІ» взяли участь у змаганнях Кубка України, який відбувся в Києві. У парній категорії студент факультету соціально-гуманітарних технологій вишу Олександр Шмундяк (СГТ-45) і викладач кафедри фізвиховання, тренер Віталій Конов зайняли перше місце і стали володарями Кубка України. Крім того, політехніки: студентка Владислава Лісна (СГТ-43) і Віталій Конов завоювали «срібло» турніру в категорії «змішані пари».

Чемпіонат проходив в Київському інституті фізкультури. У ньому взяли участь близько 80 спортсменів з різних регіонів України: Харківського, Дніпропетровського, Вінницького, Львівського, Миколаївського, Київського, Одеського.

Фінал Кубка став останнім змаганням для бадмінтоністів у цьому році на внутрішній арені.

Довідка:

За підсумками змагань перемогли і завоювали Кубки: в одиночних категоріях Артем Почтарьов (Харків) і Марія Улітіна (Дніпро), в парних Віталій Конов – Олександр Шмундяк, Марина Ільїнська – Єлизавета Жарка і Валерій Атращенков – Єлизавета Жарка  (всі Харків). Харків’яни перемогли в чотирьох з п’яти категорій, а також завоювали 4 срібні та 1 бронзову нагороди.

Більш детально з результатами ігор можна ознайомитися тут.