Молодим вченим ХПІ присудили премії Президента України

Шість молодих вчених Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» отримали премії Президента України (указ №419 / 2018 Про присудження премій Президента України для молодих вчених 2018).

— за роботу «Ефективне використання окисненого вугілля при виробництві доменного коксу» премію присуджено доктору технічних наук Денису Мірошниченко;

— за роботу «Структурна інженерія композитних матеріалів на різних рівнях організації» премію присуджено: кандидату технічних наук Олексію Водці, молодшому науковому співробітнику вишу Андрію Мейлехову, аспіранту Марії Жадько, аспіранту Ганні Постельник.

— за роботу «Створення нових функціональних матеріалів для надвисокочастотної техніки» премію присудили кандидату технічних наук, молодшому співробітнику вишу Артему Захарову (робота зроблена у співавторстві з вченими з інших вишів).

Довідка:

Щорічна премія Президента України для молодих вчених присуджується за «видатні досягнення в галузі природничих, технічних і гуманітарних наук, які сприяють подальшому розвитку науки, суспільному прогресу і утверджують високий авторитет вітчизняної науки у світі». На здобуття премії можуть висуватися наукові роботи, опубліковані в завершеній формі не менше ніж за рік до їх висунення. Щороку присуджується сорок премій (з них — п’ятнадцять премій для молодих вчених Національної академії наук України) у розмірі 40 тисяч гривень кожна.