ХПІ запрошує на благодійний ярмарок

НТУ «ХПІ» та студентське відділення товариства інженерів нафтогазової промисловості (Kharkiv SPE Student Chapter UA) запрошує до участі в благодійному ярмарку «Ми рівні!», який відбудеться 18 грудня 2018 року. Мета — збір коштів на придбання подарунків для дітей двох спеціалізованих шкіл-інтернатів Харкова. Місце — Електрокорпус ХПІ, 1 поверх (вул. Кирпичова, 2), початок — 10:00.

Крім того, можна пожертвувати в фонд ярмарку потрібні, цікаві речі, які будуть виставлені на продаж 18 грудня. Збір речей триватиме 2 дні (14 та 15 грудня) за адресою вул. Пушкінська, 85, ХПІ, бокс №5 корпусу У4. Контакти: 095-127-05-10 Дмитро, 063-179-62-53 Анастасія.

Благодійний ярмарок «Ми рівні!», Присвячений Дню Святого Миколая, відбудеться у вівторок 18 грудня з 10:00 до 14:00 в Електрокорпусі ХПІ. Всі бажаючі зможуть купити вподобані речі, а отримані кошти будуть спрямовані на придбання подарунків для вихованців Спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату для дітей зі зниженим слухом і Спеціалізованої школи-інтернату для дітей з наслідками поліомієліту та церебральними паралічами №8 міста Харкова. Також в рамках заходу відбудеться аукціон, де розіграють професійні футболки SPE (Society of Petroleum Engineers).

Гостями заходу будуть і діти з цих шкіл-інтернатів. Для них студенти і викладачі ХПІ проведуть цікаві майстер-класи.

За словами організаторів, бажаючі можуть самостійно принести подарунки для дітей і передати їм під час ярмарку.

Організатори: кафедра видобуток нафти, газу і конденсату, кафедра технології переробки нафти, газу і твердого палива, кафедра технології жирів та продуктів бродіння Навчально-наукового інституту хімічних технологій та інженерії НТУ «ХПІ», студентське відділення товариства інженерів нафтогазової промисловості (Kharkiv Polytechnic SPE Student Chapter), Музей історії ХПІ, за сприяння Українського науково-дослідного інституту природних газів АТ «Укргазвидобування».

За інформацією також можна звертатися до організаторів на сторінку в фейсбук https://www.facebook.com/KharkivSPE/