В ХПІ виступлять представники світової нафтогазовидобувної компанії

27-28 березня в НТУ «ХПІ» відбудеться лекція-презентація та співбесіда від компанії «Schlumberger» — провідного світового постачальника технологій для нафтогазовидобувної галузі. Компанія пропонує програми інтенсивного навчання без відриву від робочого процесу в навчальних центрах українського та закордонних офісів компанії. Запрошуються студенти, випускники та співробітники НТУ «ХПІ». Зустріч з представниками «Schlumberger» відбудеться о 12.00 (Науково-технічна бібліотека НТУ «ХПІ», 4 поверх, кімната 63).

Для участі в співбесіді необхідно надіслати своє резюме англійською мовою до 22.03.2019р. на mikhailo_bratakh@ukr.net, viktoriyabains@gmail.com з темою “Schlumberger recruiting”.

Більше інформації можна знайти за адресою: https://careers.slb.com/

Довідка:

Компанія «Schlumberger» є провідним світовим постачальником технологій для комплексної оцінки пласта, будівництва свердловин, управління видобутком і переробки вуглеводнів. Вона працює більш ніж в 85 країнах світу і нараховує близько 100 000 співробітників. Штаб-квартири «Schlumberger Limited» розташовані в Парижі, Г’юстоні, Лондоні та Гаазі. У 2018 році виручка корпорації склала 32,82 млрд дол. США.

Стратегія підбору персоналу «Schlumberger» ґрунтується на довгостроковій взаємодії з ключовими університетами світу. Команда рекрутингу регулярно бере участь в заходах, націлених на знайомство з роботою в компанії.