Студентка ХПІ — чемпіонка України у семиборстві

Студентка Навчально-наукового інституту хімічних технологій та інженерії НТУ «ХПІ» Ірина Рофе-Бекетова стала чемпіонкою України серед молоді у семиборстві. Вона представлятиме країну в складі збірної на командному Чемпіонаті Європи, який вперше в історії українського спорту, відбудеться 6-7 липня в м. Луцьк (Україна). Участь в змаганнях брали понад 30 спортсменів з десяти областей України. Чемпіонат з легкоатлетичного багатоборства пройшов 8-9 червня на луцькому стадіоні «Авангард».

Головною метою змагань був відбір на командний чемпіонат Європи, а також виконання атлетами нормативів на юніорську та молодіжну континентальну першість.

Студентка Політеху Ірина Рофе-Бекетова відзначилася особистим рекордом та нормативом на Чемпіонат Європи, набравши 5675 очок.

З результатами змагань можна ознайомитися тут.

Довідка:

У складі української збірної в Чемпіонаті Європи візьме участь також студентка Юлія Лобан з Чернігівської області, яка в сумі набрала 5375 очок.

Серед хлопців переможцями стали студенти з Київської області Владислав Жирний (6268 очок) і Ярослав Богдан (6899), але норматив на головні старти сезону вони не пройшли.

Крім того, Україну в складі збірної на Чемпіонаті Європи будуть представляти: Василь Іваницький (Львів), Римма Буйненко (Дніпро), Руслан Малогловец (Дніпро), Вадим Адамчук (Вінниця), Марія Слобода (Київ), Юлія Лобан (Чернігів).