Старт навчального сезону в ХПІ та відкриття IT-проектів — в новому випуску «Світ освіти»

Цієї суботи, 14 вересня, на телеканалі Р1 о 20:40 — новий випуск відеопроекту НТУ «ХПІ» «Світ освіти»-2019. У програмі глядачі побачать, як в Харківському Політеху проходило масштабне свято «Посвята в студенти», а також відкриття IT-скверу, який став одним з об’єктів Парку науки і техніки ХПІ. Крім того, глядачі дізнаються про новий освітньо-музейний комплекс Software and Computer Museum, який відкритий в Харкові.

У першому сюжеті проекту «Світ освіти» — про старт нового навчального року в НТУ «Харківський політехнічний інститут». Ви побачите, як першокурсники, батьки, викладачі ХПІ відзначали свято посвячення в студенти. Серед почесних гостей події — голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична.

Другий сюжет присвячений відкриттю IT-скверу, розташованого перед Вечірнім корпусом НТУ «ХПІ». Відео про те, як змінилася територія перед корпусом, нові об’єкти скверу, а також про традицію висаджувати хвойні дерева напередодні навчального сезону. Тепер IT-сквер став частиною Парку науки і техніки Політеху — STEAMPARK.

Третій сюжет розповість про відкриття унікального музейно-освітнього комплексу Software&Computer Museum, його численні експонати, програми для дітей та дорослих. Його засновник Антон Трубніков поділиться планами розвитку музею, а ректор НТУ «ХПІ» Євген Сокол розповість про участь Харківського Політеху в цьому проекті. Комплекс Software&Computer Museum знаходиться в будівлі студентського гуртожитку ХПІ «Гігант» (вул. Пушкінська, 79/1).

Дивіться програму НТУ «ХПІ» «Світ освіти» на телеканалі Р1 в суботу, 14 вересня, о 20.40! Повтор програми — в наступну суботу, 21 вересня, о 20.40.