Студенти ХПІ збирають допомогу для Дитячого будинку

На базі НТУ «ХПІ» за участю студентів та студентських організацій оголошується благодійний збір для дітей в обласний спеціалізований Будинок дитини «Гіппократ».

Представники студентського самоврядування ХПІ «StudHeads» та студентської ради «Гігант №1» відвідали обласний спеціалізований Будинок дитини «Гіппократ». Там вони поспілкувалися з директором, персоналом і дітьми, та запропонували свою допомогу (прибирання та розчищення території), а також в організації дитячих святкових заходів разом з творчими колективами Палацу студентів НТУ «ХПІ».

Всі бажаючі можуть приєднатися і допомогти одягом (дітям від народження та до 10 років), канцелярськими товарами, фізичною працею, а також матеріально (гроші підуть на дитяче харчування, ліки).

Контакти для зв’язку:

Тел .: 095-555-73-69, Володимир Хлудєєв

Тел .: 097-251-86-53, Олександр Сапаров

Telegram студентського самоврядування «StudHeads»: https://t.me/StudHeads_KhPI

У другій половині жовтня студенти Політеху відвезуть все до Дитячого будинку та нададуть повний звіт.

Довідка:

Обласний спеціалізований Будинок дитини «Гіппократ» — медичний заклад для надання паліативної допомоги та медичної реабілітації дітям від народження до 10 років. Пацієнтами є діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та діти з сімей, які проживають в Харківському регіоні. Розташований за адресою: м.Харків, вул. Маршала Рибалка, 9 (станція метро «Армійська»).

Контакти директора Будинку дитини: Роман Марабян, email: marabyan.roma@gmail.com, телефон і Viber: 067-730-35-77.