У ХПІ пройшла соціальна акція «Дні донора»

22 і 23 жовтня в Палаці студентів НТУ «ХПІ» відбулася щорічна акція «Дні донора». В ній взяли участь близько восьмидесяти студентів-політехніків. За підсумками дводенного соціального заходу було зібрано майже 34 літри крові.

Кров, яку здали студенти ХПІ, піде на поповнення Банку крові Харківської обласної служби крові. Її використовують лікарні та клініки регіону в екстрених випадках — ДТП, операції, інше.

Анкети від охочих приймалися заздалегідь. Потенційні донори пройшли огляд у лікарів, які перевірили їх стан здоров’я. Відповідно до медичних вимог, донор повинен бути старше 18 років без хронічних захворювань і важити більше 53 кг.

Кожен донор міг пройти експрес-тест на групу крові, обстеження на ВІЛ, гепатит В і С, та інші захворювання. Протягом акції на місці чергували лікарі. Після процедури збору крові учасникам пропонувалося безкоштовне харчування.

«Дні донора в Політехнічному» були організовані профспілковою організацією студентів НТУ «ХПІ», керівництвом університету за підтримки Харківської обласної служби крові. Організатори висловлюють подяку всім учасникам заходу.

Хто не встиг здати кров у «Дні донора», може це зробити в будь-який зручний час у Харківському обласному центрі служби крові за адресою: вул. Клочківська, 366.