Україна—Болгарія: Нові перемоги бадмінтоністів ХПІ

Двоє студентів НТУ «ХПІ» — Анастасія Прозорова та Михайло Махновський, взяли участь в товариському матчі з бадмінтону з командою Болгарії. Вони виступили в складі збірної України і за підсумком змагань виграли з рахунком 3-2. Гра найсильніших бадмінтоністів двох країн відбулася в Києві 1 березня в рамках підготовки до чемпіонату Європи, який вперше пройде в Україні в квітні цього року.

Майданчиком для змагання став торговий центр «Lavina Mall». Українську команду представляли: перша ракетка України серед жінок Марія Улітіна, двоє харківських політехніків — студентка факультету соціально-гуманітарних технологій ХПІ, срібна призерка юнацьких Олімпійських ігор-2018 Анастасія Прозорова, студент факультету комп’ютерних наук і програмної інженерії ХПІ Михайло Махновський, багаторазовий Чемпіон України Валерій Атращенков, Данило Боснюк, Валерія Рудакова, Гліб Бекетов. Їхня команда виграла у суперників в трьох категоріях — жіночій одиночній, жіночої парній та змішаній парній категоріях. Болгарська команда була сильнішою в чоловічій одиночній і парній категоріях. За підсумком змагань українці виграли з рахунком 3:2.

Фото — федерація бадмінтону України.

Довідка:

21-26 квітня 2020 року Україна вперше прийме Чемпіонат Європи з бадмінтону, який є найпрестижнішим європейським турніром і об’єднує кращих спортсменів континенту. Тут визначають кращих гравців року в жіночій і чоловічій одиночній категорії, парних категоріях. Чемпіонат в Києві стане вирішальним змаганням у відборі на літні Олімпійські ігри-2020 в Токіо.