ХПІ відкриває курси з англійської мови для вступників до магістратури

Студентів ХПІ запрошують на курси з англійської мови для підготовки до вступу до магістратури складання обов’язкового єдиного вступного іспиту з іноземної мови. Курси розраховані на 3,5 місяці (до кінця академічного року). Заняття проводитимуть викладачі кафедри іноземних мов НТУ «ХПІ» два рази на тиждень по дві години.

Навчання на курсах — платне.

Для запису та отримання докладної інформації звертатися на кафедру іноземних мов (ГАК, 2-й поверх, ауд. 214), час роботи — з 9:00 до 16:00. Тел.: (057)-707-64-32.

Куратори — викладачі кафедри Дьомочка Лідія Владиславівна, Мартинчук Оксана Олексіївна.

Крім того, консультацію можна отримати в підготовчому відділенні НТУ «ХПІ» — тел. (057)-70-76-321, корпус У-2, 1-й поверх, к.109, podkursi.khpi.kharkov@gmail.com

Довідка:

Єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) та Єдиний вступний іспит (ЄВІ) — форми вступних іспитів для вступу до вишу та отримання ступеня магістра на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста.

ЄФВВ і ЄВІ проводяться за технологією зовнішнього незалежного оцінювання. ЄФВВ передбачає виконання тесту з права та загальних навчальних юридичних компетенцій (для вступників на спеціальності: 081 «Право» та 293 «Міжнародне право»).

ЄВІ — тестування з іноземної мови: англійської, німецької, французької або іспанської (для вступників на всі інші спеціальності, крім педагогіки та фізичної культури).

Слідкуйте за новинами на сайті: http://testportal.gov.ua/uchasnyku-vstupnyh-vyprobuvan/

Реєстрація на ЄФВВ і ЄВІ триватиме з 6 травня по 3 червня 2020 (до 18:00) в закладах вищої освіти. Більше інформації про дати проведення сесій іспитів за посиланням: https://osvita.ua/master/master-zno/69075/