100 запитань про науку: ХПІ запрошує школярів на онлайн-змагання

Спробувати свої сили у науковій вікторині Kharkiv QUIZ «Science is Fun» запрошують харківських школярів середніх і старших класів. Онлайн захід, приурочений до Дня науки та Міжнародного дня світла, відбудеться 17 травня 2021 року. Це можливість перевірити свої знання про наукові факти, відкриття, основні поняття і застосування наукових принципів з таких предметів: математика, фізика, інформатика, хімія, біологія, екологія, історія. Учасники повинні будуть на швидкість відповісти на 100 запитань у Google-формі. Переможці отримають призи та сертифікати.

Початок реєстрації — у понеділок, 17 травня, 10:30 за посиланням: https://bit.ly/QUIZscience2021.

Критерієм для вибору переможців буде найбільша кількість правильних відповідей (всього — 100 запитань) за максимально короткий час. Якщо лідери-учасники отримають однакову кількість балів, буде проведено випадковий вибір.

Старт конкурсу — 10:30 (тривалість — 45 хвилин) в Google-формі: https://bit.ly/QUIZscience2021

Організатори заходу зазначають, що таке наукове змагання — хороший спосіб для учнів протестувати свої практичні та теоретичні навички, отримані під час навчання, і перевірити свої знання. Проект ґрунтується на принципах мультидисциплінарності та спрямований на розвиток навчально-пізнавальних компетенцій і наукового світогляду в повсякденному житті у дітей, що дозволить учням середніх і старших класів відчути себе справжніми вченими.

Довідка:

День науки відзначається в Україні щорічно у третю суботу травня (у 2021 році це 15 травня). Професійне свято працівників науки, що встановлене Указом президента у 1997 році на підтримку ініціативи відомих вчених, наукових установ, а також професійних спілок України.

16 травня відзначають Міжнародний день світла. Це глобальна ініціатива, що визнає центральну роль світла та його місце в науці, культурі та мистецтві, освіті, а також в таких галузях як медицина, комунікація та енергетика. Широка тема світла об’єднує різні верстви суспільства для участі в заходах по всьому світу, що так само підвищує обізнаність про науку, технології, мистецтво та культуру, а також їхню важливу ​​роль в досягненні цілей ЮНЕСКО щодо заохочення освіти, рівності та миру.