Стартує набір на підкурси ХПІ: Ще більше практики!

У НТУ «ХПІ» почався набір на курси підготовки до ЗНО з технічних і гуманітарних предметів. Школярі зможуть розширити свої знання, підготуватися до тестування та підвищити свій конкурсний бал для вступу до вишу. Крім того, цього року на учасників занять з математики, фізики та хімії чекає ще більше практичних занять. Вони будуть виконувати лабораторні роботи в стилі STEM.

Слухачами підкурсів у ХПІ можуть стати учні з будь-якої області України, обравши очний або дистанційний варіант навчання. Заняття розпочнуться 18 вересня. Записуватися у групи можна до лютого 2022 р.

Харківський Політех пропонує денну (субота, неділя), вечірню (з понеділка по п’ятницю) і дистанційну (для школярів з інших міст) форму відвідування занять.

Можливо обрати такі предмети:

  • математика;
  • фізика;
  • хімія;
  • англійська мова;
  • історія України;
  • біологія;
  • українська мова та література.

ВАЖЛИВО: випускники підготовчих курсів (як денних, так і дистанційних) відразу переходять до фінального туру університетської олімпіади. Це дозволяє отримати до 20 додаткових балів до результату ЗНО при вступі до Харківського Політеху.

У ХПІ також доступні курси і для учнів 9-10-х класів.

Вся інформація про терміни і вартість навчання, розклад занять, про те, як зареєструватися на підкурси — на сайті http://vstup.kpi.kharkov.ua/pidgotovche-viddilennia/pidhotovchi-kursy-do-zno/

Контакти:

м. Харків, вул. Кирпичова, 2, НТУ «ХПІ», навчальний корпус У-2, 1-й поверх, кімната — 109.

Графік роботи: пн. – пт. з 9:00 до 18:00.

Телефон: +38 (057) 707-62-31, +38 (073) 707-66-34 (Telegram)

e-mail: podkursi.khpi.kharkov@gmail.com,

Instagram: https://instagram.com/podkursi.khpi.kharkov?utm_medium=copy_link