ХПІ організував День відкритих дверей під час війни

Більше тисячі абітурієнтів стали учасниками Дня відкритих дверей Національного технічного університета «ХПІ». Масштабний івент відбувся в онлайн форматі 5 червня 2022 року в Telegram. Протягом кількох годин представники ХПІ розповідали про переваги, унікальні можливості харківського Політеху, особливості і лайфхаки вступної кампанії 2022, соціальний захист студентів, відповідали на запитання учасників.

День відкритих дверей ХПІ відкрив ректор університету професор Євген Сокол. Він відзначив, що, не дивлячись на воєнні дії в Україні, навчальний процес у харківському Політеху продовжується у дистанційному режимі. Продовжують працювати також унікальні освітні та бізнес-майданчики університета: Інноваційний кампус, стартап-центр «Spark». За словами ректора ХПІ, у цьому році для зручності і безпеки абітурієнтів будуть функціонувати три приймальні комісії вузу: в Харкові, Полтаві та Чернівцях.

«Ми застосовуємо найсучасніші педагогічні технології: peer to peer, гейміфікацію, проектне навчання, дуальну освіту і т. ін., що надасть вам унікальні можливості для навчання. ХПІ традиційно дає якісну освіту, яка допоможе вам стати висококваліфікованими спеціалістами, знайти роботу і побудувати кар’єру. Бажаю удачі, і сподіваюсь побачити вас очно на нашій традиційній посвяті у студенти!», — звернувся до учасників заходу ректор НТУ «ХПІ» Євген Сокол.

У числі спікерів Дня відкритих дверей ХПІ були також: директор Освітнього центру «Німецький технічний факультет» харківського Політеху Денис Мешков (розповів про можливості, які надає вуз для навчання в університетах Німеччини), начальник методвідділу університета Сергій Радогуз (презентував особливості і унікальні можливості навчання в ХПІ), ментор освітнього проекту «Інноваційний кампус» Марія Бєлова, директор Науково-технічної бібліотеки ХПІ Юлія Главчева, голова Профкому студентів вузу Анастасія Тарабанова. Зокрема, Анастасія розповіла про соціальний захист студентів, спортивні, творчі можливості, матеріальне забезпечення і інші бонуси для студентів харківського Політеху.

У свою чергу, відповідальний секретар центральної приймальної комісії (ЦПК) НТУ «ХПІ» Сергій Петров розповів учасникам про особливості вступної кампанії 2022 року, правилах прийому на перший курс і до магістратури. Він також озвучив можливості отримання особливих бонусів при вступі до університету (підготовчі курси, додаткові бали). У ході свого виступу Сергій Петров відповідав на численні запитання абітурієнтів стосовно пільг, вступу онлайн, ролі мотиваційного листа, додаткових балів, гуртожитків тощо.

«Харківський Політех був заснований у 1885 році, за цей час він багато чого пережив: революція, війни. Але вуз не тільки вистояв, а й продовжував розвиватися, впроваджувати новації. І зараз ХПІ, без сумніву, вистоїть і продовжить випускати спеціалістів, які будуть відбудовувати економіку держави. Цими спеціалістами можете стати ви, шановні абітурієнти!», — сказав відповідальний секретар ЦПК Сергій Петров.

Привітання ректора Євгена Івановича Сокола: https://youtu.be/gLIzijTOYow

Ще раз подивитися   онлайн трансляцію Дня відкритих дверей ХПІ ви можете за посиланням: https://youtu.be/9-Ep6AJM2Vc