У бадмінтоністів ХПІ — «бронза» Чемпіонату Європи

Студенти НТУ «ХПІ» у складі юніорської збірної України з бадмінтону вибороли бронзу European Junior Team Championships 2022. Змагання відбувалися у Белграді (Сербія) 18-22 серпня. Серед учасників були спортсмени із тридцяти двох країн. НТУ «ХПІ» представляли студенти Яна Собко, Поліна Бугрова та Михайло Вишневий.

Українська команда на груповому етапі змагалася із Румунією, Угорщиною та Хорватією. За підсумками ігор українці виграли із результатами 5:0, 4:1, 5:0 відповідно.

У чвертьфіналі наші спортсмени обіграли збірну Німеччини з рахунком 3:0. І лише за вихід у фінал українці програли команді Данії (3:1).

За підсумками змагань данці стали чемпіонами Європи, друге місце у збірної Франції. Третє місце поділили Україна та Іспанія.

Дня нашої країни — це перша медаль у командному заліку Європейської першості за останнє десятиліття.

Головний тренер збірної України — випускниця НТУ «ХПІ» Анна Крючкова.

Довідка:

Серед країн-учасниць чемпіонату були: Франція, Шотландія, Ірландія, Туреччина, Данія, Фінляндія, Словенія, Бельгія, Німеччина, Греція, Сербія, Португалія, Іспанія, Нідерланди, Ізраїль, Італія, Чехія, Латвія, Польща, Естонія, Україна, Хорватія, Угорщина, Румунія, Швейцарія, Швеція, Австрія, Словаччина, Англія, Норвегія, Болгарія, Литва.