Розподілені інформаційні системи і хмарні технології

Раскін Лев Григорович Завiдувач кафедри

Раскін Лев Григорович

Сайт кафедри

Про кафедру

Кафедра здійснює підготовку фахівців, які здобувають знання в області комп’ютерних технологій. Навчальні плани забезпечують поглиблене вивчення англійської мови та комп’ютерних технологій. Кафедра є учасником освітніх програм компаній Microsoft і Oracle.

Студенти кафедри проходять підготовку в класах, які оснащені сучасними персональними комп’ютерами та мають власну велику електронну бібліотеку підручників і наукової літератури. Студенти старших курсів проходять міжнародну сертифікацію. Викладачі кафедри – кваліфіковані спеціалісти в своїй галузі, які мають відповідні сертифікати.

Телефон — (057) 707-66-28, (050) 634-30-60
Адреса: Україна, Харків, вул. Пушкінська, 79-2, 1 поверх

Кафедра готує фахівців за наступними спеціальностями:

Напрям: «Комп’ютерні науки»
Спеціальність: Програмне забезпечення інформаційних технологій Інтернету речей;
Кваліфікація:
Бакалавр: спеціаліст з інформаційних технологій (строк навчання 4 роки);
Магістр: аналітик комп’ютерних систем (6 років);

Обрав напрям «Копм`ютерні науки», студенти отримають достатні знання для розробки та експлуатації комп`ютиризованих систем, у тому числі комп’ютерних систем обробки інформації та управління, інформаційно – аналітичних систем, інформаційних систем проектування, систем штучного інтелекту та програмного забезпечення автоматизованих систем, інтелектуальних систем обробки інформації та прийняття рішень. Відповідно до договору з корпорацією Microsoft кафедра включена до програми Microsoft IT Academy. Бере участь у освітній програмі Oracle.

Відповідно до договорів з корпораціями Microsoft і Oracle. Кафедра включена в програму «Microsoft Academy» і «Oracle Academy». На базі кафедри створені міжнародні сертифікаційні центри. Кафедра забезпечена комплексними навчальними програмами та ліцензійними методичними матеріалами для підготовки ІТ-фахівців до складання сертифікаційних іспитів.

Науковi напрямки

  • Розробка систем прийняття рішень
  • Інформаційні системи в менеджменті
  • Розробка прикладного програмного забезпечення для вирішення практичних завдань

Випускаючi спецiaльностi та спеціалізації

  • Спеціальність: Комп’ютерні науки і інформаційні технології
  • Cпеціалізація: Програмне забезпечення інформаційних технологій Інтернету речей