Студенти ХПІ можуть навчатися в Школі грантрайтінгу

Політехніків запрошують взяти участь у проекті «Open grants school» — першій у Харкові Школі соціального проектування і грантрайтінгу. Вона організована з ініціативи Управління інвестиційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради. Випускники школи навчаться представляти свої ідеї у вигляді якісних проектних заявок і відкриють для себе можливість отримати фінансування від міжнародних донорських організацій на їх реалізацію.

Школа грантрайтінгу — це 10 семінарів у форматі практичних тренінгів з грантрайтингу, особистісного зростання, тайм-менеджменту й розвитку креативності.

Програма «Open Grants School» побудована на інтерактивних методах навчання, включає в себе семінари та тренінги, персональні завдання, роботу над кейсами, прес-конференції та включення з міжнародними експертами- партнерами проекту з мерії Любліна (Польща).

Викладачі школи —8 тренерів, які досягли успіху в сфері гранрайтингу.

Відбір учасників проекту «Open grants school»  проводиться на конкурсній основі. Пріоритет буде віддано тим заявкам, автори яких у повній мірі і структуровано оформлять свої ідеї, а їхня реалізація зміцнить імідж Харкова і відчутно вплине на динаміку соціально-економічного розвитку міста.

Після закінчення Школи грантрайтингу кожен учасник проекту презентує свою, оформлену за всіма вимогами і міжнародними стандартами грантрайтингу, проектну заявку і захистить її перед експертною комісією. Кращі проекти отримають офіційну підтримку від Управління інвестиційного розвитку та іміджевих проектів у вигляді офіційного листа-супроводу, який прикладатиметься під час  подачі проектної заявки для отримання грантового фінансування в організацію-донор.

Проекти, які представляють собою start-up, автоматично візьмуть участь у Конкурсі StartUpKharkiv від Управління інвестиційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради, який стартує влітку 2017 року.

Начальник управління інвестиційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради Вікторія Грецька-Миргородська зазначила, що у цьому році грантовий фонд start-up  складе 1 млн. грн. і стане майданчиком для розвитку креативних проектів, які принесуть реальну користь місту та його мешканцям.

До участі в проекті «Open Grants School» буде відібрано до 200 осіб.

Заняття проводитимуться кожної суботи з 10:00 до 17:00.

Реєстрація триватиме до 12 березня 2017 року.

Заняття стартують 18 березня 2017 року.

Участь у проекті — безкоштовна.

Подати заявку можна тут.

Телефон для довідок: (057) 725-30-84