Баскетболісти ХПІ — золоті призери студентської баскетбольної ліги 3×3

Баскетбольна команда НТУ «ХПІ» «Політехнік-1» стала переможцем  студентської баскетбольної ліги 3×3 серед чоловічих команд. У фіналі чемпіонату політехніки обіграли команду СумДУ (м. Суми) з рахунком 19:16 і посіли перше місце.

До складу команди «Політехнік-1» увійшли студенти 3-го курсу факультету соціально-гуманітарних технологій Віктор Колотілов і Борис Павленко (група СГТ-44), студент 3-го курсу факультету інтегрованих технологій і хімічної техніки Євген Савченко (ІТ-54а) і студент 3-го курсу факультету бізнесу і фінансів Герман Биканов (БФ-24б).

За крок від п’єдесталу, посівши четверте місце, зупинилася команда «Політехнік-2» (Дмитро Золотарьов (СГТ-41), Андрій Федрунов (СГТ-46), Михайло Шарко (СГТ-43), Альдіміро Реал).

Змагання відбулися 20 травня  в Національному медичному університеті ім. О. Богомольця (м. Київ). У фінальному етапі студентської ліги брали участь гравці з Харківської, Сумської, Одеської, Львівської, Вінницької, Рівненської, Волинської, Тернопільської, Полтавської областей та м. Києва. Всього у змагання взяли участь 12 чоловічих та 11 жіночих команд.