Водне поло і вільна боротьба. Нові спортивні перемоги політехніків

Студенти НТУ «ХПІ» внесли свій вклад у перемогу збірних команд Харків-1 і Харків-2 на змаганнях з водного поло XIII літньої Універсіади України і допомогли їм завоювати перше і друге місце.

Студенти ХПІ — учасники команд з водного поло:

  • факультет інтегрованих технологій і хімічної техніки Олексій Толстой (4 курс, група ІТ-23) і Костянтин Медведєв (2 курс, група ІТ-55б);
  • машинобудівний факультет Михайло Карпенко (1 курс, група МБ-26у) і Євген Бистрицький (2 курс, група МБ-45);
  • німецький технічний факультет Дмитро Тітар (4 курс, група НТ-43м);
  • факультет комп’ютерних наук і програмної інженерії Григорій Кірочкін (1 курс, група КН-26);
  • факультет транспортного машинобудування Микита Радченко (5 курс, група ТМ-52);
  • енергомашинобудівний факультет Олександр Коц (3 курс, група ЕМ-34),
  • факультет бізнесу і фінансів Артем Шморгун (2 курс, група БФ-35а).

Змагання серед найсильніших студентських команд України з водного поло проходили в басейні навчально-спортивного комплексу «Політехнік» НТУ «ХПІ» з 15 мая по 18 травня 2017 року. За результатами зональних змагань у фінальній частині боролися 4 команди: дві команди від Харківської області (команди Харків-1 і Харків-2) і команди Львівської та Одеської областей.

17-19 травня також відбулися змагання Універсіади України з вільної боротьби серед чоловіків і жінок. Студентка 2-го курсу факультету транспортного машинобудування Дарина Удовікова (ТМ-85б) і студент 5-го курсу факультету соціально-гуманітарних технологій НТУ «ХПІ» Єгор Барадуля (СГТ-42) стали бронзовими призерами змагань.

Слід зазначити, що злагоджена командна робота дозволила збірній НТУ «ХПІ» з вільної боротьби посісти третє місце серед вузів України.

Змагання пройшли в Хмельницькому. У них взяли участь борці з 10 областей країни та міста Києва.