Студенти ХПІ зможуть перевірити свої знання у галузі прав людини на змаганнях в Швейцарії

Студентів останніх курсів НТУ «ХПІ» запрошують взяти участь у «Десятих змаганнях Нельсона Мандели із навчального судового процесу у галузі прав людини», що відбудуться 15-20 липня 2018 року в м. Женеві (Швейцарія). Останній термін подачі заявок — 16 квітня 2018 року. Захід також стане нагодою для святкування 70-річчя прийняття Загальної декларації з прав людини та 100-ї річниці від дня народження Нельсона Мандели.

Студенти ХПІ, які бажають взяти участь у змаганні, мають представити у письмовій формі свою гіпотетичну судову справу з відповідними аргументами до опонента, яка б стосувалась існуючої ситуації в галузі прав людини в світі.

П’ять  найкращих команд з кожної регіональної групи будуть запрошені до Женеви для участі у фінальному раунді змагань. Справи будуть оцінювати видатні міжнародні юристи, включаючи суддів міжнародних трибуналів.

Змагання відбуватимуться англійської та французькою мовами. Очікується, що учасники самостійно покриватимуть витрати на переліт, проживання в готелі та харчування, втім, як зазначають організатори, існують деякі (обмежені) ресурси для фінансової допомоги учасникам.

Детальна інформація щодо правил участі у змаганнях (реєстрація учасників) знаходяться за веб-посиланням www.chr.up.ac.za/worldmoot.