Інформбуклети з юридичних питань

Юридичний департамент Харківської обласної державної адміністрації підготував інформаційні матеріали (буклети, пам’ятки тощо), що стосуються різноманітних юридичних аспектів: «Аліменти. Відповідальність за їх несплату», «Що варто знати про договори щодо надання житлово-комунальних послуг!», «Пам’ятка з питань прав громадян на охорону праці», «Право на землю учасників АТО», «Облік внутрішньо переміщених осіб, що варто знати!».

Ознайомитися з буклетами можна на сайті ХОДА.

Інформаційні буклети створено відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 №638-р «Про реалізацію правопросвітницького проекту «Я маю право!» у 2017–2019 роках», у рамках Плану заходів Міністерства юстиції України з реалізації проекту «Я маю право!» у 2017–2019 роках, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 09.10.2017 № 3743/7, та Плану заходів з реалізації у Харківській області проекту «Я маю право!» у 2018 році, затвердженого розпорядженням голови ХОДА від 09.01.2018 №10.

Довідка:

Загальнонаціональний право​просвітницький проект «Я маю право​!» реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів.

Мета проекту — підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві.