Всі — на Ярмарок робочих місць Політех-2018!

9 листопада 2018 року в спорткомплексі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» відбудеться XIV щорічний Ярмарок робочих місць «Політех-2018». Студенти зможуть ознайомиться з діяльністю і вакансіями різних підприємств Харківського регіону та України.

Цього разу Ярмарок робочих місць представить понад 1200 вакансій, а також пропозиції про стажування і проходження практики з подальшим працевлаштуванням для харківських студентів. Тут можна буде дізнатися про актуальні вимоги роботодавців, а також пройти профорієнтаційні тести і залишити свої резюме представникам понад 70 компаній (40 виробничих підприємств, 22 ІТ-компаній, та 15 фірм інших сфер діяльності).

Серед них:

— великі виробничі підприємства (АТ «Турбоатом», ДП «Електроважмаш», ДП «Завод імені В.О. Малишева», ДП Харківський машинобудівний завод «ФЕД», ДП ХКБМ ім. Морозова, ВАТ «Світло шахтаря», АТ «Мотор Січ », ТОВ «Кернел-Трейд», ТОВ« Фабрика морозива Хладопром»);

— концерни і групи компаній (УПЕК, концерн «NICMAS»);

— ІТ-компанії (NIX Solutions Ltd, DataArt, EPAM Ukraine, SoftServe);

 а також багато інших підприємств і компанії.

Час роботи: з 10:00 до 13:00 (урочисте відкриття об 11:00).

Місце проведення: Спортивний комплекс НТУ «ХПІ» «Політех» (вул. Алчевських, 50а).

Генеральний партнер: NIX Solutions Ltd.

Партнери: EPAM Ukraine, DataArt, SoftServe.

Інформаційний партнер: сайт «Робота в Харкові» www.rabota.kharkov.ua.

Організатори: Центр «Кар’єра» НТУ «ХПІ» спільно з Харківським обласним центром зайнятості та ППОС НТУ «ХПІ».

Контакти: Мочалова Олена Іванівна, директор Центру «Кар’єра» НТУ «ХПІ». Тел: +38 (093) 498-43-13; +38 (066) 745-64-68.

Довідка.

Ярмарок робочих місць — щорічний захід, в якому беруть участь понад 70 компаній-роботодавців. Тут провідні українські та міжнародні компанії презентують випускникам Політеху свої вакансії.

Мета роботодавців — пошук талановитих студентів і запрошення їх на стажування. За попередньою домовленістю з організаторами Ярмарку, компанії зможуть провести тренінги та презентації для студентів.

Щорічно понад 3000 студентів НТУ «ХПІ» та інших вишів мають можливість поспілкуватися з роботодавцями безпосередньо, отримати більше інформації про вимоги до претендентів, і знайти роботу — тимчасову або постійну.

Важливою особливістю, завдяки якій Ярмарок робочих місць в НТУ «ХПІ» став популярним як серед студентів, так і серед роботодавців, є неформальна обстановка заходу.