Колишні військовослужбовці пройшли перепідготовку в ХПІ

28 листопада 2018 у НТУ «ХПІ» відбулася урочиста церемонія випуску слухачів курсів професійного навчання за програмою НАТО – Україна з перепідготовки колишніх військовослужбовців. Свідоцтва та сертифікати про успішне закінчення курсів отримали 42 випускника.

Вони пройшли навчання за напрямами «Комунікаційні та інформаційні технології» та «Менеджмент і ділове адміністрування» в Міжгалузевому інституті післядипломної освіти НТУ «ХПІ».

Церемонія відбулася за участі проректора з науково-педагогічної роботи НТУ «ХПІ», професора Олександра Труша, директора Міжгалузевого інституту післядипломної освіти НТУ «ХПІ» Юрія Паржина, викладачів університету, представників засобів масової інформації.

 

Довідка:

 З 2000 року НАТО підтримує Україну в реалізації Програми перепідготовки колишніх військових, які прагнуть підвищити свої шанси на працевлаштування у цивільній сфері.

Програма надає можливість пройти навчання за такими напрямками: менеджмент, маркетинг, англійська мова, економіка малих підприємств, радіоелектроніка, дизайн, інформаційні технології, охорона, навігація маломірних суден та ін.

Курси проходять в більш ніж 60 міст і селищ по всій території України. На сьогоднішній день навчання за Програмою НАТО з перепідготовки пройшли більше 10 000 колишніх військовослужбовців.

НТУ «ХПІ» бере участь в програмах НАТО – Україна з перепідготовки (професійного навчання) і соціальної адаптації колишніх військовослужбовців, звільнених у запас або відставку, з 2009 року. За цими програмами в Харкові, Харківській області та Полтаві вже пройшли перепідготовку та отримали допомогу в працевлаштуванні понад 1350 людей.